Svadby

Radi vás sprevádzame významnými udalosťami v živote. Áno, dokonca aj pri svadbe. CrémeChic namieša tú správnu dávku estetiky s lahodnými tónmi sladkej chuti presne podľa vášho gusta. Obľubujete čokoládovú polevu, makrónky, čerstvé kvety alebo hľadáte niečo netradičné? A čo by ste povedali na nahú kokosovú tortu s ovocím, modernú tortu v štýle chalkboard alebo tortu zdobenú ombre efektom? Používame tie najkvalitnejšie a čerstvé suroviny, žiadne lacné náhrady a umelé prísady. Objednajte si aj náš chic svadobný catering s výslužkami pre hostí a nechajte sa unášať svadobým večerom.

TORTA V ŠTÝLE ROSETTE
S OMBRE EFEKTOM

Vašu svadobnú tortu Vám pripravíme na mieru – vyberiete si veľkosť, príchuť, zdobenie a prípadne ďalšie špeciálne požiadavky.

Stačí sa na nás obrátiť e-mailom: manager@cremechic.sk alebo telefonicky na: +421 903 237 723.

NAHÁ KOKOSOVÁ TORTA

KLASICKÁ ELEGANTNÁ
FONDANTOVÁ TORTA

MODERNÁ TORTA
V ŠTÝLE CHALKBOARD

TORTA ZDOBENÁ BIELOU
ČOKOLÁDOU A MAKRÓNKAMI

CATERING

Chystáte oslavu a hľadáte niečo originálne? Stavte na CrémeChic torty a zákusky pre nezabudnuteľný zážitok. Všetko farebne a tématicky zladíme podľa vašej predstavy. Ponuka je naozaj pestrá : minizákusky – miňonky, cupcakes alebo úžasne dobré trifles – dobroty v poháriku, makrónky, cake pops, či špeciálne torty. Sladká chuť nefalšovaná umelými prísadami, pravé farmárske maslo namiesto margarínu, pravá belgická čokoláda či voňavá vanilka je to, čo robí CrémeChic dezerty tak jedinečné. Užite si naplno chvíle so vzácnymi ľuďmi a nechajte si pripraviť chic catering. O všetko sa postaráme, vašou úlohou je len degustovať.

Každý kúsok ozdobíme do detailu podľa vášho želania. Vašim špeciálnym prianiam sme pripravení vyhovieť s našim tímom cukrárov.

Ochotne vám poradíme na čísle +421 903 237 723 alebo e-mailom na manager@cremechic.sk.

Copyright 2014-2024 Bencik Culinary Group

Created by Adbee

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×