CremeChic – FAQ

Kedy najskôr po objednávke cez internet budem mať pripravené svoje koláčiky/torty?
Na prípravu Vašej objednávky potrebujeme približne 48 hodín, keďže pečieme vždy všetko čerstvé. Pokiaľ objednávate po 18 hodine, Vaša objednávka bude pripravená až na ďalší deň po uplynutí 48 hodín. Pokiaľ potrebujete koláčiky skôr, zastavte sa u nás v našom butiku, kde máme každý deň napečené čerstvé koláčiky a tortičky, z ktorých si môžete vybrať. 

Kde si môžem vyzdvihnúť objednané koláčiky alebo torty?
Naše sladké kúsky si môžete vyzdvihnúť v našej šik cukrárni v obchodnom centre Centrál na 1.podzemnom podlaží. Nájdete nás v blízkosti predajne s knihami a potravinami.

Môžem si dať doručiť koláčiky domov alebo do práce?
Túto službu zatiaľ neposkytujeme.

Ako môžem zaplatiť svoju objednávku?
Svoju objednávku môžete v našej cukrárni zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Zatiaľ nie je možná platba kartou priamo cez náš internetový obchod.

Ako sa objednávajú makrónky?
Makrónky sa objednávajú po 6 tich kusoch z jednej príchute a násobkoch čísla 6. Každý týždeň pre Vás pripravujeme 3 druhy makróniek.
Pokiaľ si objednávate viac príchutí makróniek, priamo na mieste, v našej cukrárni v OC Central alebo v Auparku, Vám ich zabalíme podľa Vášho želania – ako mix príchutí alebo každú príchuť zvlášť.  Pokiaľ potrebujete menej ako 6 makróniek alebo chcete ochutnať všetky naše príchute , zastavte sa v našej cukrárni, každý deň máme v ponuke čerstvé makrónky.

Potrebujem tortu hneď, dá sa to?
Každý deň máme väčšiu tortu a aj malé torty, ktoré si môžete kúpiť  priamo v našej cukrárni, či už na nečakanú návštevu či ako darček. Ak však chcete presne svoj obľúbený druh, je lepšie si ju radšej dopredu objednať.

Objednávam si toho viac. Ako to funguje so zálohou?
Pri objednávkach, ktorých suma presahuje 50 €, požadujeme zloženie zálohy vopred pri objednávke. Po zaregistrovaní objednávky Vám pošleme naše číslo účtu a variabilný symbol na úhradu. Pri prevzatí tovaru potom už len uhradíte zvyšok sumy.

Napečiete a ozdobíte pre mňa na objednávku aj tortu na želanie, v konktétnom tvare, so špeciálnym nápisom, napríklad svadobnú tortu alebo tortu s rôznymi rozprávkovými postavičkami z fondánu?
Naše cukrárky sú veľmi ústretové a po konzultácii s našou šéfcukrárkou Vám vieme pripraviť aj tortu na želanie ako napríklad svadobnú alebo špecialnu tortu na oslavu. Ale všetko v štýle CremeChic. Torty s rôznymi rozprávkovými postavičkami by ste mali zveriť skôr cukrárom, ktorí sa špecializujú na takýto typ zdobenia.

V čom si môžem koláčiky a torty od Vás odniesť?
Pripravili sme krásne balenia, krabičky – na makrónky, ale aj na tortičky či zákusky. Do malej krabičky na makrónky sa zmestí 6 kúskov. Do väčšej 12 kúskov. Do menšej zákuskovej krabice sa zmestí malá torta alebo 4 zákusky a do väčšej zas padne ako uliata veľká tota alebo 9 zákuskov.
Cena balenia nie je započítaná v cene koláčov.

Aké suroviny používate pri výrobe koláčov?
Pri výrobe koláčov používame originálne suroviny – pravé maslo a sľahačku, kvalitnú belgickú čokoládu, vanilkové lusky a niekoľko druhov orechov. U nás nenájdete žiadne stužovače, stužené tuky a zmesi na prípravu. Aj cestá, vrátane toho lístkového si pripravujeme sami. A keďže ide vždy o pečenie z čerstvých surovína  nie z polotovarov, môže sa stať, že koláčiky sú jemne odlišné, vždy ich však pre Vás pripravujeme s láskou.

Copyright 2014-2024 Bencik Culinary Group

Created by Adbee

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×